Nové chytré světlo z řady Philips Hue pomůže dotvořit atmosféru domácnosti

V rámci veletrhu IFA Philips představil Cher Suspension, největší z chytrých světel řady Hue. Jeho tvůrci, jej koncipovali především pro osvětlení jídelního stolu.

Tato chytrá lampa je vytvořena proto, aby se stala nenápadným středem místnosti a hlavním osvětlovacím prvkem v ní. Její design využívá čistých linek a oblých tvarů. Zajímavě využívá kontrast štíhlého závěsu se širokým kotoučem samotné lampy.

Oproti jiným inteligentním lampám neumí Cher Suspension vytvořit tolik barevných variant světla. Jeho autoři se rozhodli využít především bílých světelných odstínů, chladnější tóny na ráno a teplejší na večer.

Světlo je možné ovládat pomocí mobilu nebo tabletu a má integrovaný časovač. Na trhu by se mělo objevit v říjnu za cenu 229 dolarů. Lampa nemá vyměnitelnou žárovku, ale Philips garantuje výdrž 25 000 hodin.

Philips na IFA uvedl další dva nové produkty. Chytrou žárovku E12, která vytváří barevné světlo, a zapuštěné stropní svítidlo se světlem v odstínech bílé barvy. To je navíc odolné proti vodě a vlhkosti a je ideální k použití v koupelnách. Oba tyto produkty se také začnou prodávat v říjnu.

Zdroj: Theverge.com

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.