Nové příslušenství k tabletům Lenovo přináší Alexu

Společnost Lenovo přináší nový zajímavý balíček příslušenství Home Assistant Pack pro sérii Lenovo Tab 4. Je jím přídavný reproduktor, který v sobě obsahuje virtuální asistentku Alexu od Amazonu. Alexa umí zacházet i s obrazovkou tabletu a ukazovat na ní uživatelem vyžádané vizuální informace.

Zařízení také zvýší kvalitu zvuku celého tabletu, jeho podání obstarají dva tříwattové reproduktory. Díky výkonným mikrofonům nemá Home Assistant problém s rozpoznáním hlasových povelů do vzdálenosti tří metrů. Celé zařízení váží 300 g, takže je bez potíží přenosné. Cena toho balíčku bude 79,99 dolarů a datum jeho dostupnosti se bude v jednotlivých zemích lišit.

Dalšími novinkami, které Lenovo nabízí, je dětský balíček Kid’s Pack, který obsahuje gumový nárazník pro lepší chránění tabletu, filtr s modrým světlem pro šetření očí a samolepky. Dětská verze tabletu je navíc opatřena řadou softwarových omezení, aby byla zajištěna větší bezpečnost dětí v prostředí internetu.

Třetí novinkou je balíček Productivity Pack, který umožňuje připojit klávesnici a udělat z tabletů Lenovo Tab 4 10 a Lenovo Tab 4 10 Plus zařízení Android 2 v 1.

Zdroj: blog.lenovo.com

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.