Nové rendery odhalily design a specifikace smartphonu Vivo V11 Pro

Na internet pronikly nové rendery odhalující design a hardwarové parametry smartphonu Vivo 11 Pro. Novinka má na nich bezrámečkový displej s výřezem ve tvaru kapky a na něm vyobrazený otisk prstu – měla by tedy do vínku dostat do obrazovky zabudovanou čtečku otisků prstů.

Podle „leaklých“ specifikací jde telefon s dobou a nabídne obří displej typu Super AMOLED s úhlopříčkou 6,41 palců a rozlišením FHD+. Měl by jej pohánět prověřený čipset střední třídy Snapdragon 660, který prý doplní 6 GB RAM a 64 GB vnitřní paměti. Součástí výbavy má být duální fotoaparát s rozlišením 12 a 5 MPx a AI funkcemi pro rozpoznávání fotografovaných scén. Přední fotoaparát by měl disponovat rozlišením 25 MPx, mít také AI funkce a např. podporovat odemykání telefonu pomocí obličeje, a to i v noci.

Softwarově prý bude smartphone postaven na Androidu 8.1 a baterie s podporou rychlého nabíjení Dual-Engine Fast Charge by měla mít kapacitu 3400 mAh. K nabíjení by měl poněkud překvapivě používat zastaralý microUSB port, nikoli moderní USB-C konektor.

Novinka bude podle webu gizchina.com představena již 6. září a bude možné si ji koupit přes on-line obchody Flipkart a Amazon.

 

Zdroj: gizchina.com, gsmarena.com