Foto: se svolením Netflix

Nového seriálu Sonic Prime od Netflixu se dočkáme letos v zimě

Pokud patříte mezi fanoušky modrého ježka Sonica, tato zpráva by vás měla potěšit. Netflix totiž na letošní zimu chystá nový animovaný seriál Sonic Prime. Tuto informaci přinesl nový teaser, který tak potvrdil dřívější dohady (dříve se mluvilo o vydání v roce 2022).

Na první pohled toho trailer o samotném pořadu příliš mnoho neprozrazuje. Můžeme si všimnout toho, že Sonic bude bojovat proti Shadowovi, jednomu ze svých mnoha soupeřů, a také proti Eggmanovi. Text v upoutávce však také přímo vzkazuje, že Sonic „rozbije náš svět“. Tato věta zřejmě odkazuje na aspekt multiverza seriálu, o němž se krátce hovořilo v popisu zveřejněném v únoru 2021:

„Tento 24dílný animovaný seriál pro děti, rodiny s dětmi a dlouholeté fanoušky staví na základních kamenech značky a představuje ‚modrou skvrnu‘ proslavenou videohrami ve vysokooktanovém dobrodružství, kde osud podivného nového multivesmíru spočívá v jeho rukou. Sonicovo dobrodružství je víc než jen závod o záchranu vesmíru, je to cesta sebepoznání a vykoupení.“

Na základě výše uvedeného lze očekávat, že by se v Sonic Prime mohly objevit známé postavy a místa z řady Sonicových her, komiksů, televizních pořadů a dalších adaptací.

O tom, že obliba Sonica je velká, svědčí i fakt, že Sonic Prime není jedinou novou adaptací dobrodružství modrého ježka, na které se pracuje. Třetí díl úspěšné filmové série o ježkovi Sonicovi má přijít do kin 20. prosince 2024 a na novém seriálu, který by měl být uveden příští rok, údajně pracuje také Paramount Plus. 8. listopadu navíc vyjde nejnovější hra Sonic Frontiers.

Zdroj: theverge.com