Foto: se svolením Honor

Nového vlajkového telefonu Honor Magic 5 se dočkáme 23. listopadu

Společnost Honor oznámila datum uvedení svého nového vlajkového telefonu na trh. Tato vlajková loď nové generace, která pravděpodobně ponese název Magic 5, bude představena již 23. listopadu v Číně. Prozatím nebyly odhaleny žádné další podrobnosti, jako jsou obrázky smartphonu, cena nebo specifikace.

Přestože nejsou k dispozici žádné oficiální informace, leaker Digital Chat Station prozradil, že půjde o jeden z několika prvních telefonů, které budou poháněny připravovaným procesorem Qualcomm Snapdragon 8 Gen 2. Tuto svoji žhavou hardwarovou novinku představí Qualcomm na akci, která se bude konat od 15. do 17. listopadu.

Kromě superrychlého procesoru bude vlajkový smartphone údajně vybaven také velkým 6,8palcovým LTPO OLED panelem s adaptivní obnovovací frekvencí 120 Hz. A velmi pravděpodobně poběží na vlastním softwaru Honor Magic UI 7.0 založeném na Androidu 13. Řada smartphonů údajně podporuje až 5 000mAh baterii a až 100W kabelové nabíjení, uvidíme tedy, zda se tyto specifikace objeví i u chystané novinky.

Profesionální tipéři se také domnívají, že příští vlajková loď společnosti HONOR bude vybavena 50Mpx primárním snímačem fotoaparátu s vlastním snímacím čipem s umělou inteligencí (AI-ISP).

Očekáváme, že další informace budou postupně odhalovány s blížícím se termínem uvedení na trh. Tedy již brzy.

Zdroj: pocketnow.com

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.