Novinky pro PlayStation z Game Awards: Známe datum vydání Ghost of Tsushima i první hru pro příští generaci PS

Včerejší vyhlášení nejlepších her roku The Game Awards přineslo mnoho zajímavého pro pro fanoušky konzolí. O vydání nového Xboxu jsem vás v našem článku informovali, na své si přišli také fanoušci konkurenční konzole PlayStation z dílny Sony. Vypíchli bychom především dvě.

Ta první se týká oznámení data vydání očekávané akce Ghost of Tsushima. Tato hry je považována za jeden z posledních opravdu velkých titulů, které vyjdou na současnou generaci PlayStation 4 a hráči se ní těší už několik let. Jedná se o akční hru zasazenou do světa feudálního Japonska.

Hra bude sázet především na používání katany, ale trailer odhaluje, že se dočkáme také prvků magie, což popírá původní předpoklad, že bude titul striktně realistický, srovnatelný s českým počinem Kingdom Come. Tvůrci hry nabídli fanouškům trailer o štědré délce čtyři a půl minuty. Nejdůležitější je potom samotný závěr traileru, který říká, že hra vyjde v létě příštího roku.

Druhou novinkou je oznámení vydání hry Godfall. Tato hra zasazená do zcela nového fantasy vesmíru a spadá do žánru loter-slasher s důrazem na boj na blízko. Hra bude určena pro jednoho hráče stejně jako kooperaci dvou nebo tří hráčů. Zajímavostí je, že se jedná o první titul, který byl oznámen pro novou generaci PlayStationu a vyjít by měla spolu s ní. Kromě toho by se měla objevit také na PC a to prostřednictvím obchodu Epic Game Store.

Zdroj: theverge.com

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.