Nový Apple iPad Pro bude mít nepatrné rámečky a nebude mít zářez

Novinky o připravovaných novinkách se někdy můžeme dozvědět trochu neobvyklou cestou. Ikona použitá v betaverzi 5 operačního systému iOS 12 určené vývojářům prozrazuje jednu z klíčových vlastností doposud nepředstaveného tabletu iPod Pro nové generace. Jeho design bude pracovat s velmi tenkými rámečky a nebude mít zářez známý z těla iPhonu X.

Podobným způsobem, jako byl nyní odhalen možný design nového tabletu byla v loňském roce zjištěna podoba právě mobilního telefonu iPhone X. Z náhodného úniku firmwaru chytrého reproduktoru HomePad, který měl vyjít loni před Vánoci a nakonec se na trh dostal až v lednu, bylo zjištěno, že Apple pro svůj telefon pracuje s do té doby netradičním designem bez rámečků s patrným výřezem v horní části obrazovky. Pokud porovnáme novou a starou ikonu získáme tak představu o podobě připravovaného zařízení, která by vzhledem k loňským zkušenostem mohla být autentická.

Pokud bude nová generace tabletů iPad Pro vybavena tenkými rámečky, je otázkou, kam se Applu podařilo umístit senzoriku pro autentizační systém FaceID. Je možné, že se ji podařilo zmenšit a vejde se tak i do velmi úzkého prostoru. Stejně tak je možné, že ji Apple nahradí něčím jiným.

Ikonka také neodpovídá na otázku, zda bude nový iPad mít sluchátkovou zdířku pro 3,5 mm jack. Odpověď zní, pravděpodobně ne.

Zdroj: appleinsider.com

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.