Nový díl Need for Speed bude vycházet z kořenů série, fanoušci se jich dočkají ještě letos avšak ne na E3

Od vydání prvního titulu z populární arkádové závodní série Need for Speed uplynulo již 25 let. V posledních letech však pověst této značky poměrně trpěla, protože tituly vydané po roce 2015 se nedokázaly svou kvalitou rovnat konkurenci. Přesto fanoušci série nevěší hlavu a věří, že avizované pokračování o něž se stará studio Ghost Games bude stát za to.

Studio poskytlo v rámci fóra Reddit několik vyjádření k tomu, jak bude hra v jeho pojetí vypadat. Základem bude dobré zpracování a široký výběr atraktivní aut spolu s přizpůsobením jízdního modelu a zábavné arkádové hratelnosti na níž jsou fanoušci série zvyklí. Důležité podle nich je, zachovat duch celé série a vyvážit nostalgii po tom na co jsou fanoušci zvyklí s možnostmi nových technologií.

Ghost Games hodlají svým pojetím uctít dvacáté páté výročí, které série oslaví. Sami říkají, „tradice je důležitá a toho jsem si vědomi, přesto i ona se dá rozbít a znovu z jejích dílů postavit něco nového“. Důležitým faktem je, že se Nového dílu NFS nedočkáme na letošním veletrhu E3, přesto by měl vyjít ještě v letošním roce.

Těšit se každopádně můžeme na spoustu aut (a snad i tuningu), rychlosti a arkádové hratelnosti, která nebude nutně trestat každou chybu a umožní užit si jízdu skutečně každému.

Zdroj: answers.ea.com

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.