Zdroj: tisková zpráva

Nový notebook Honor MagicBook lze v předprodejích získat s chytrými hodinkami MagicWatch 2 zdarma

Od 29. dubna do 5. května mohou zájemci z Česka a Slovenska využít jedinečnou akci značky Honor. V rámci předprodejů si totiž mohou pořídit nový notebook Honor MagicBook v akci s chytrými hodinkami Honor MagicWatch 2 jako dárkem za 15 990 korun. Tyto hodinky se přitom běžně prodávají za 4 990 korun. Od téže značky si navíc můžete předobjednat také bezdrátová sluchátka MagicEarbuds s hybridním ANC, a to za 2 990 korun. To vše exkluzivně pouze na Datart.cz.

Notebook Honor MagicBook se může pochlubit až 10hodinovou výdrží baterie, FullView displejem, vynikající rychlostí (a to i při datově náročných operacích) a unikátní technologií podporující kompatibilitu s telefony Honor a Huawei. „Kombinace tenkého elegantního designu, lehké váhy a inovativních funkcí je vůbec první série notebooků Honor MagicBook ideální pro mladou generaci, která v technologiích vyrostla a hledají počítač pro práci i zábavu,“ vyjádřil se k novince globální prezident značky Honor, George Zhao.

Menší verze MagicBook 14 váží pouhých 1,38 kilogramů a může se pochlubit tělem o tloušťce jen 15,9 milimetrů. Uvnitř však skrývá výkonnou 56Wh baterii, díky níž dokáže na jedno nabití při běžné kancelářské práci vydržet až 10 hodin, při přehrávání videa pak zhruba 9,5 hodiny. Pomocí rychlonabíječky s duálním portem typu C, která váží pouhých 160 gramů, jej lze nabít již za 30 minut, zároveň ji lze využít i pro přenos dat. Notebook je proto vynikajícím parťákem na cesty.

https://static.datart.cz/magicbook-14-53010wky/media_4168236.jpg?size=800
Zdroj: datart.cz

Co se displeje týče, nabídne rozlišení 1980 x 1080 pixelů (FullHD) a redukci odlesků na LCD panelu, díky čemuž zaručuje skvělý obraz i na přímém slunci. Kromě toho displej disponuje potlačením modrého světla, které má negativní vliv na zdraví očí, a navíc jej lze vyklopit až o 180°. Uvnitř běží procesor AMD Ryzen 5 3500U s grafikou Radeon Vega 8 a pamětí 8GB DDR. Navíc disponuje ultrarychlým SSD úložištěm PCIe NVMe.

Zajímavou vychytávkou je vyskakovací kamera, která je ukrytá v klávesnici a lze ji otevřít stisknutím pouze, když je potřeba. Díky tomu lze eliminovat případné nechtěné nahrávání a zvýšit tak bezpečnost uživatele. Dalším bezpečnostním opatřením je zapínání notebooku pomocí otisku prstu.

Honor MagicBook je dostupný ve dvou verzích: menší verzi 14 (o úhlopříčce 14 palců) a větší verzi 15 (s úhlopříčkou 15,6 palců). Větší verze váží 1,53 kilogramů. Oba notebooky se prodávají s operačním systémem Microsoft Windows 10 Home. Prozatím jsou dostupné pouze v šedé barvě (Space Gray), druhá stříbrná varianta (Mystic Silver) bude dostupná později.

Bezdrátová sluchátka Honor Magic Earbuds nabídnou křišťálově čistý zvuk a perfektní potlačení okolního hluku, a to díky technologii Hybrid Active Noise Cancelling a vestavěnému trojitému mikrofonu. Kromě toho potěší skvělou kvalitou basů. Hodí se jak pro sportovní, tak i pro běžné využití. Navržena byla v duchu ostatních zařízení Honor, s nimiž jsou plně kompatibilní.

Zdroj: tisková zpráva

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.