Nový Samsung Galaxy M20 určený mladým, bude k dispozici i v ČR

Společnost Samsung dnes v Indii představila zcela novou řadu svých telefonů nesoucí označení M, které je primárně určená mladým lidem – písmeno M znamená Millennials. Na trh byly uvedeny hned dva modely z této řady nesoucí označení M10 a M20.

Velkou otázkou byla dostupnost těchto telefonů v světě. Jejich oficiální představení, jak jsem psali na začátku proběhlo v Indii, takže se primárním cílovým trhem je jihovýchodní Asie. Podle informací od společnosti Samsung, však nezůstanou zkrátka ani další regiony a i Česká republika se řadí mezi ně. Od druhé poloviny února bude možné koupit i u nás model Galaxy M20, s tím, že jeho výhradní distribuci bude provádět přímo Samsung na svých stránkách.

Varianta Galaxy M20 dostupná v ČR bude modrá a vybavena bude 4 GB paměti RAM a 64GB úložištěm. Telefon láká velký 6.3″ displejem s rozlišením FHD+. O jeho chod se bude starat nový osmijádrový procesor Exynos 7 Series 7904.

Po fotografické stránce je telefon osazen zadním dvojitým fotoaparátem. Jeho primární čočka dokáže snímat rozlišení 13 megapixelů se světelností f1,9 a sekunduje jí druhá širokoúhlá s 5MP snímačem.

Další vlastností, kterou Galaxy M20 nabídne je velká baterie s kapacitou 5000 MAh, která slibuje bezstarostné používání telefonu po několik dní. Zbývá ještě dodat cenu, ta by pro Českou republiku měla být přístupných 5 999 Kč.

Zdroj: news.samsung.com

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.