Foto: se svolením Bethesda Softworks

Nový trailer GhostWire: Tokio ukazuje tuto hororovou hru v plné kráse

Milujete hororové hry? Pak vás potěší detailní trailer chystané hry GhostWire: Tokio od japonského studia Tango Gameworks, které stojí například za sérií Evil Within. V traileru, který zveřejnila Sony v rámci State of Play, se můžeme přesvědčit, že vývojáři odvedli skvělou práci. O nadpřirozené prvky, čerpající z městských mýtů a legend, rozhodně nebude nouze.

Veškerý děj viděný z pohledu první osoby se odehrává v Tokiu, které ovládly nadpřirozené smrtící síly. Hned na začátku je hráč konfrontován se skutečností, že většina obyvatel města záhadně zmizela. Hráčům se tak otevírá nebezpečný svět, v němž běžnou realitu velkoměsta vystřídají nebezpečné okultní síly. Sám navíc zjišťuje, že získal řadu nadpřirozených schopností, pomocí nichž může proti přízrakům bojovat.

GhostWire: Tokio nabídne jeden příběh a dvě hlavní postavy – Akita a detektiva KK. V průběhu hraní se dozvíte, že Akita před zmizením zachránil právě duch KK a propojil se s jeho tělem. Kromě nebezpečného prozkoumávání Tokia tak hráče čeká i zajímavé proplétání osudů Akita a KK.

Trailer trvá téměř 10 minut (včetně krátkého nahlédnutí do vývojářského studia), což znamená, že jde zatím o nejpodrobnější ukázku této hry, kterou máme k dispozici. Pozornému oku rozhodně neunikne, že některé extrémně děsivé lokace vypadají, jako by je někdo vytrhl přímo z The Evil Within.

Hra GhostWire: Tokio měla původně vyjít již loni, ale nakonec byla (podobně jako mnoho dalších her) odložena. Nyní se očekává, že vyjde 25. března na PS5 i PC.

Zdroj: theverge.com

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.