O2 nabídne jako první operátor značku Xiaomi

Xiaomi je čínská značka mobilních telefonů, která je v Česku poměrně dobře známá a dokázala si zde vybudovat dobré jméno, a to především díky použití vyspělých technologií a velmi dobrému poměru cena – výkon. Zatím však byla značka dostupná díky externím dodavatelům a žádný z tuzemských operátorů ji do svého portfolia nezařadil. To se však 1. listopadu změní, mobilní telefony a příslušenství značky Xiaomi bude dostupné u O2, a to jak v kamenných prodejnách, tak na e-shopu.

V první vlně nabídne O2 celkem tři modely mobilních telefonů tohoto čínského výrobce. Nejlevnější z nich je Xiaomi Redmi Note 5A, telefon nižší střední třídy s HD displejem, procesorem Snapdragon 430, 2 GB operační paměti RAM a 13megapixelovým fotoaparátem. Jeho cena v rámci O2 distribuce bude 3595 Kč. Pro náročnější uživatele má O2 nachystaný telefon Mi A1 s duálním fotoaparátem, procesorem Snapdragon 660 a 4 GB RAM. Jeho cena je stanovena na 6495 Kč. Ceny těchto telefonů se neliší od těch, za které je možné je koupit na volném trhu. Navíc je možné využít splátkový kalendář bez navýšení nebo protiúčet za starý telefon.

Asi největší očekávání budí vlajková loď Xiaomi Mi Mix 2, která nabízí nejmodernější hardwarovou výbavu v čele s bezrámečkovým displejem a procesorem Snapdragon 835. Telefon má víc verzí, které se liší velikostí paměti, zatím není známo, která se v distribuci O2 objeví. Stejně tak zatím není jasná cena telefonu. V nabídce společnosti by se však měl objevit v nejbližší době.

Kromě mobilních telefonů uvede O2 ve své nabídce také některá další přenosná zařízení. Jsou to chytré hodinky Xiaomi Huami Amazfit, které jsou stavěné především pro sportovní použití. Jsou odolné proti vodě a prachu a mají vestavěný senzor tepové frekvence. Jejich cena je 3 990 Kč. Levnější variantou je potom fitness náramek Xiaomi Mi Band 2 za 899 Kč.

Zdroj: o2.cz

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.