Foto: se svolením 91mobiles

Objevily se rendery chystaných hodinek Xiaomi Watch S1 Active

Při uvedení řady Xiaomi 12 na konci loňského roku v Číně společnost představila také nové prémiové chytré hodinky Xiaomi Watch S1. Tato novinka se mohla pochlubit 1,43palcovým AMOLED displejem, až 117 tréninkovými režimy, nepřetržitým sledováním srdečního tepu, senzorem SpO2, až 12denní výdrží baterie a dalšími funkcemi. Podle nejnovějšího úniku se ale zdá, že Xiaomi přepravuje uvedení nové varianty hodinek Watch S1 s názvem Xiaomi Watch S1 Active. Objevily se totiž rendery právě tohoto zařízení.

Zdá se, že hodinky Xiaomi Watch S1 Active budou mít ve srovnání se svým předchůdcem robustnější design. Hodinky by se měly pochlubit kovovým pouzdrem s kruhovým ciferníkem, silikonovými řemínky a dvěma tlačítka na pravé straně. Na rozdíl od hodinek Watch S1 (které mají malá kruhová tlačítka) jsou však tlačítka na hodinkách Xiaomi Watch S1 o něco větší a připomínají ta, která se nacházejí na hodinkách Samsung Galaxy Watch 4.

Nové hodinky mají na rámečku vyrytá slova „Home“, „Sport“, „Outdoor“ a „Active“. Slova se přitom na pravé straně shodují s tlačítky, zdá se tedy, že hodinky by mohly mít na levé straně další dvě tlačítka. Prozatím to není jisté, protože rendery ukazují hodinky pouze z jednoho úhlu.

Podle úniku je také možné odhadnout, že Xiaomi by mohlo novinku uvést na trh hned ve třech barevných provedeních – černé, modré a bílé. Další podrobnosti však prozatím chybí. Je ale pravděpodobné, že uživatelům nabídnou všechny funkce, které jsou k dispozici u hodinek Watch S1, přinést by mohly ale také několik funkcí navíc.

Zdroj: xda-developers.com

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.