Foto: se svolením Comedy Central

Oblíbený seriál Futurama chystá pokračování, v roce 2023 nás čekají nové díly

Pokud patříte mezi skalní fanoušky seriálu Futurama, máme pro vás skvělou zprávu. Společnost Hulu chce totiž navázat na Comedy Central a chystá dvacetidílný revival tohoto kultovního seriálu Matta Groeninga a Davida X. Cohena.

Craig Erwich, prezident společnosti Hulu, která provozuje stejnojmennou streamovací platformu, uvedl, že nové epizody mají potěšit fanoušky původního seriálu, ale zároveň jsou součástí širšího projektu společnosti Hulu, která se chce definovat jako platforma, jež si lidé spojují s animovanými filmy pro dospělé. Velmi pravděpodobně jde i o krok, který má právě k této službě přitáhnout nové diváky.

Podle dostupných informací by se mělo pokračování Futuramy na uvedené streamovací platformě objevit někdy v roce 2023. Podle serveru The Hollywood Reporter si své původní role zopakují Billy West (Fry), Katey Sagal (Leela), Tress MacNeille (máma), Maurice LaMarche (Kif), Lauren Tom (Amy), Phil LaMarr (Hermes) a David Herman (Scruffy). John DiMaggio, který namluvil Bendera a celou řadu dalších vedlejších postav, prozatím nepotvrdil, zda se nového projektu zúčastní. Pro fanoušky, kteří seriál sledovali s českým dabingem, zatím nemáme zprávu o tom, zda se dočkají stejných herců. Zdá se to být ale pravděpodobné.

Poslední nové epizody spatřily světlo světa v roce 2013, kdy příběh Frye, Leely a zbytku posádky ukončil finále série. Pravdou ale je, že dějová linka zůstala otevřená, nic tedy nebrání natočení dalších pokračování. Otázkou však je, jak Hulu tento populární seriál uchopí. Nezbývá než doufat, že budeme příjemně překvapeni.

Zdroj: theverge.com

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.