Zdroj: windowsunited.de

Očekávaná vlajková řada Galaxy Note 20 se možná pochlubí standardní 16GB RAM

Podle nejnovějších informací můžeme předpokládat, že očekávané vlajkové telefony Samsung Galaxy Note 20 od současné série Galaxy S20 odliší standardní velikost operační paměti 16 GB.

Tato informace se zakládá přímo na jedné z odpovědí generálního ředitele společnosti Display Supply Chain Consultants, Rosse Younga, kterou poskytl v rámci rozhovoru (jeho záznam je k dispozici zde). Je proto velká pravděpodobnost, že tomu tak skutečně bude. Kromě vyšší RAM by se navíc novinka měla pochlubit také podporou pera S Pen.

16 GB RAM by měly do své výbavy standardně získat základní modely Galaxy Note 20 i Galaxy Note 20+. Dosud navíc kolovaly informace, že se budou tyto dvě varianty od sebe lišit (a to jak velikostí a rozlišením displeje či obnovovací frekvencí, tak například i kapacitou baterie).

Společnost Samsung přitom již od února začala čipy 16GB LPDDR RAM pro mobilní zařízení vyrábět hromadně (s ohledem na nadcházející řadu se přitom zdá pravděpodobné, že společnost jejich produkci v posledních měsících zvýšila). Prvním zařízením tohoto jihokorejského výrobce, které se 16GB LPDDR RAM může pochlubit, je Galaxy S20 Ultra 5G s úložištěm 512 GB.

Podle všeho můžeme očekávat, že modely řady Galaxy Note 20 bude možné zakoupit buď s podporou 4G/LTE, nebo 5G. Zatím ale není jasné, zda případných 16 GB RAM bude vyhrazeno pouze pro vyšší standard, anebo bude přítomno univerzálně na všech modelech.

Od oficiálního představení nové vlajkové řady nás však ještě stále dělí pár měsíců. Až čas proto ukáže, zda je současná informace pravdivá, nebo nikoli. Pokud tomu tak ale bude, Galaxy Note 20 se tak zařadí mezi supervýkonná monstra současného mobilního světa.

Zdroj: sammobile.com

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.