Foto: se svolením Activision

Odhalení multiplayeru Call of Duty: Modern Warfare II je naplánováno na 15. září

Společnosti Activision a Infinity Ward plánují 15. září v rámci předváděcí akce Next odhalení multiplayerového režimu hry Call of Duty: Modern Warfare II. Vedle této zprávy bylo oznámeno, že předběžný přístup v betaverzi se začne šířit 16. a 17. září na konzolích PlayStation a od 24. září dorazí v otevřené crossplay betě na všechny konzole a PC.

V případě, že máte o získání otevřených betaverzí a předběžný přístup v betě zájem, je nutné si je předobjednat, přičemž majitelé PlayStationu budou mít před ostatními zájemci přednost. Majitelé konzole PlayStation 4 a 5 získají otevřenou betaverzi ve termínu od 18. do 20. září, zatímco majitelé Xboxu a PC se dočkají předběžného přístupu (crossplay bety) od 22. do 23. září, PlayStation získá otevřenou crossplay betu ve stejném termínu. Na všech ostatních platformách bude otevřená beta dostupná od 24. do 26. září.

Spolu s multiplayerem společnost Infinity Ward uvedla, že ukáže „jak bude Call of Duty vypadat, včetně mnoha dalších detailů týkajících se Modern Warfare II, informací o dalším Call of Duty: Warzone a dalších informacích o mobilní verzi Call of Duty: Warzone, která je známá také jako Project Aurora“. Společnost také slíbila, že se zájemci mohou těšit na streamery z YouTubu, kteří budou hrát v reálném čase. Tento přenos by měl být prokládán zajímavými informacemi.

Pokud jste si hru ještě neobjednali, můžete od řady streamerů a youtuberů získat kód pro předčasný přístup do bety. Modern Warfare II je nástupcem Call of Duty: Modern Warfare z roku 2019, který vychází z původní podsérie Modern Warfare uvedené na trh v roce 2007. Nový titul by měl dorazit 28. října a jeho cena pro všechny platformy byla stanovena na 70 dolarů.

Zdroj: engadget.com