Foto: se svolením OnePlus

OnePlus 11 Concept zaujme výrazným LED osvětlením

OnePlus 11 je výkonný telefon, který byl představen na začátku ledna, nyní se však chystá představení speciální edice OnePlus 11 Concept. Oproti poměrně fádnímu designu klasické verze nabídne zcela jedinečný vzhled – záda smartphonu ozdobí velmi výrazné modré pulzující LED osvětlení s prstencem kolem modulu fotoaparátu. Osvětlení je přitom ukryto pod poloprůhledným krytem (OnePlus se pravděpodobně inspirovalo u značky Nothing).

Telefon na první pohled připomíná typický design herního počítače, což není překvapivé, jelikož OnePlus 11 rozhodně spadá mezi lepší herní smartphony (dokazuje to například funkcemi, mezi něž patří 120Hz displej, extrémně rychlé 100W nabíjení či procesor Qualcomm Snapdragon 8 Gen 2).

Nejde o první speciální edici společnosti OnePlus. Již dříve jsme byli svědky zařízení například s tematikou Star Wars či Pac-Man. Zcela jistě však jde o první OnePlus model, který se může pochlubit LED osvětlením, jež se snaží připodobnit průhledným, svítícím zádům telefonu Nothing Phone 1. Něčím se také podobá telefonu OnePlus 8T, pro něhož byla typická záda měnící barvu.

Prozatím není jasné, zda se Concept jmenuje proto, že jde o jednorázový koncepční produkt, nebo zda se jedná o název pro speciální edici telefonu, která půjde do prodeje. Každopádně již brzy se dozvíme více, novinka totiž bude odhalena 27. února na veletrhu Mobile World Congress (MWC) 2023 v Barceloně. Na propagační video se můžete podívat na oficiálních stránkách OnePlus.

Zdroj: engadget.com