Foto: se svolením OnePlus

OnePlus 12 bude na čínský trh uveden 5. prosince, globální trhy budou následovat

Společnost OnePlus v prosinci oslaví své 10. výročí založení. U této příležitosti představí 5. prosince v čínském Šen-čenu nový vlajkový telefon. Oficiální čínské stránky této značky již odhalily chystaný model OnePlus 12, který se nápadně podobá svému předchůdci, ačkoli barva ostrůvku fotoaparátu nyní odpovídá barvě těla (podobně jako u modelu Ace 2 Pro). Kromě lesklé bílé a klasické matné černé varianty bude k dispozici také zelený design s mramorováním.

Společnost OnePlus se již dříve podělila o některé klíčové specifikace prostřednictvím několika příspěvků na Weibo. Patří mezi ně procesor Qualcomm Snapdragon 8 Gen 3, nový snímač Sony LYT-808 pro 50megapixelový hlavní fotoaparát a 64megapixelový, trojnásobný periskopový teleobjektiv. Mezi další parametry patří 2K zobrazovací panel od čínské společnosti BOE, ikonický posuvník upozornění, bezdrátové nabíjení, infračervený dálkový ovladač a optimalizace dotyku v dešti.

O OnePlus 12 je prozatím známo jen málo dalších informací, nicméně více se dozvíme již zhruba za týden. Co se týče dalších států mimo Čínu, společnost OnePlus uvedla, že datum globálního uvedení na trh bude oznámeno 15. prosince.

Zdroj: engadget.com

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.