OnePlus 6T z limitované edice McLaren prý bude disponovat 10 GB RAM

Výrobce OnePlus spojil síly s legendární britskou automobilkou McLaren a nabídne svou vlajkovou loď OnePlus 6T v limitované verzi s názvem OnePlus 6T McLaren Edition. Kromě designu bude údajně lákat na 10 GB RAM. Oficiálně má být představen 11. prosince na speciálním eventu ve Velké Británii.

OnePlus 6T se nyní nabízí ve verzích s 6 GB a 8 GB RAM a speciální edice by se tak zařadila mezi hrstku smartphonů, které nabízejí také 10GB verzi (jedním z nich je v Číně nedávno vydaná speciální verze vlajkové lodi Mi Mix 3 od Xiaomi).

V tuto chvíli není jasné, na jakých trzích bude novinka ještě dostupná, nicméně podle neoficiálních informací se bude den po britském eventu konat indický, takže by měla být k dostání i zde.

Momentálně rovněž není zřejmé, kolik bude stát, ale pravděpodobně to nebude tolik, za kolik se prodává speciální verze Mate 20 RS Porsche Design od čínské mobilní jedničky Huawei. Ta ve variantě s 256 GB ROM vyjde na 1 960 dolarů, verze s 512 GB dokonce na 2 425 dolarů). Limitované edice významně prodražují verze s 512 GB vnitřní paměti, takže OnePlus se možná rozhodne jen pro variantu s 256 GB.

OnePlus 6T se momentálně prodává v konfiguraci 8 GB/256 GB za 629 dolarů (u nás je k dostání zhruba za 18 tisíc korun) a ze všech současných vlajkových lodí nabízí jeden z nejlepších poměrů výkon/cena. Láká např. na celoskleněný design, výkonný fotoaparát nebo výdrž baterie.

 

Zdroj: phonearena.com

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.