Zdroj: twitter.com

OnePlus 8T 5G bude vybaven ultraširokoúhlou selfie kamerou

Již 14. října bude představen telefon OnePlus 8T 5G. Není proto divu, že se s blížícím se datem vydání dozvídáme stále více a více informací. Společnost OnePlus přitom udržuje své fanoušky v napětí a o funkcích nového smartphonu informuje postupně.

Dosud již potvrdila obnovovací frekvenci displeje 120 Hz, podporu 65W rychlého nabíjení a operační systém OxygenOS 11 založený na Androidu 11. Nyní na svém twitterovém účtu prozradila další funkci – OnePlus 8T se pochlubí ultraširokoúhlou selfie kamerou. Více informací o selfie kameře se ale z příspěvku nedozvídáme. Z předchozích informací se spekuluje o rozlišení 16 Mpx.

Každopádně již z dřívějších úniků víme, že OnePlus 8T 5G bude vybaven plochým displejem (což bylo oficiálně potvrzeno i Petem Lauem) s úhlopříčkou 6,5 palce a půjde o tzv. 2,5D displej. Ten by měl dosahovat maximálního jasu až 1 100 nitů. Pochlubit se bude moci také nejvyšším poměrem displeje k tělu telefonu ze všech smartphonů OnePlus. Obrazovka bude zabírat konkrétně 91,9 procenta.

Zařízení bude pohánět Snapdragon 865 (nikoli tedy nejnovější procesor Snapdragon 865+, což je škoda). Na zádech telefonu najdeme čtyřnásobný fotoaparát s 48Mpx hlavním objektivem, 16Mpx širokoúhlým snímačem, 5Mpx makro objektivem a 2Mpx portrétovým objektivem. Baterie by měla mít kapacitu 4 800 mAh, přičemž dobití by mělo trvat pouhých 15 minut.

Na evropské trhy by měl telefon OnePlus 8T 5G dorazit ve dvou variantách: 8 GB RAM s 128GB úložištěm a 12 GB RAM se 256GB úložištěm. Za první model zájemci zaplatí 799 eur, za druhý 899 eur.

Zdroj: pocketnow.com

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.