Zdroj: twitter.com

OnePlus dnes odhalí nový „tajemný“ produkt

Společnost OnePlus si na dnešní den (tedy 3. března) naplánovala překvapení. Kromě blížícího se oficiálního uvedení telefonu OnePlus 8, které by mělo proběhnout zhruba na přelomu března a dubna, tak nedočkavé uživatele nenechává v klidu.

OnePlus včera na svém twitterovém účtu (OnePlus India) odhalila tweet s videem, z něhož ale není zřejmé, o jaké zařízení jde. Ovšem podle komentářů pod dalším oficiálním twitterovým účtem (OnePlus UK) už můžeme hádat, že půjde o něco jiného než telefon a zdá se také, že pravděpodobně nepůjde ani o jiný komerční produkt.

Co má tedy OnePlus v plánu? Upoutávkové video, které má zhruba čtvrt vteřiny, toho říká překvapivě mnoho. Vidět můžeme spoustu mechanických částí, z nichž některé připomínají objektiv fotoaparátu nebo části sportovního automobilu McLaren F1. A právě spolupráce OnePlus se značkou McLaren by nebyla až takovým překvapením. Pokud se totiž podíváme do historie, můžeme společné projekty vystopovat například k telefonům OnePlus 6T McLaren Edition a OnePlus 7T Pro McLaren Edition. Mezi novější společný počin pak patří chytrý telefon OnePlus Concept One se zatmavovací kamerou.

Vyskytují se i spekulace, že v rámci nového projektu může být představena autokamera pro automobily McLaren anebo chytré hodinky či nějaký robotický stroj. Navíc by mohlo jí „pouze“ o marketingový produkt, který bude propagovat partnerství mezi oběma společnostmi. Je však velmi těžké hádat. Navíc je to možná i trochu zbytečné, již velmi brzy se totiž dozvíme, o co půjde.

Zdroj: androidauthority.com

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.