Zdroj: xda-developers.com

OnePlus již brzy představí nová sluchátka Bullets Wireless Z, mělo by jít o výkonnější a cenově dostupnější verzi Bullets Wireless 2

U příležitosti oficiálního ohlášení data, kdy bude vydána nová generace vlajkových telefonů OnePlus 8, společnost OnePlus kromě jiného něco málo naznačila také ohledně nových bezdrátových sluchátek. Předchozí úniky přitom informovaly o tom, že OnePlus tato sluchátka uvede na trh spolu s nejnovější řadou smartphonů, což se nyní opět potvrzuje.

Podle Evana Blasse však nakonec o tak docela bezdrátová sluchátka nepůjde (tedy taková, která nejsou propojena žádným kabelem). Prostřednictvím svého účtu na Patreonu totiž Blass sdílel fotografii novinky. Z obrázku je patrné, že sluchátka budou spojena drátem tak, jak jsme na to zvyklí např. u modelu OnePlus Bullets Wireless 2, kterému se nová sluchátka velmi podobají. Na rozdíl od něj však budou vyráběna ve čtyřech barvách: černé, modré, zelené a bílé (tedy opět alespoň podle informací z uniklých fotografií).

Přestože dosud neznáme žádné podrobnosti, Blass prozradil, že by se sluchátka měla jmenovat Bullets Wireless Z. Oproti Bullets Wireless 2 můžeme očekávat také lepší kvalitu zvuku (včetně efektivnější funkce potlačení šumu) a delší životnost baterie (starší model druhé generace vydržel na jedno nabití až 14 hodin nepřetržitého přehrávání). Nový typ sluchátek by navíc mohl být o něco levnější (pořizovací cena Bullets Wireless 2 se po vydání pohybovala v přepočtu okolo 2 500 korun). Očekávat můžeme také Bluetooth 5.0, port USB-C a rychlé nabíjení.

Společnost OnePlus však prozatím nezveřejnila žádné oficiální informace. Pochopitelně je ale můžeme očekávat před samotným slavnostním uvedením série OnePlus 8, což znamená každou chvíli.

Zdroje: xda-developers.com, gsmarena.com

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.