Foto: Unsplash

OnePlus letos pravděpodobně představí své první chytré hodinky značky Nord

Společnost OnePlus nabízí také zařízení značky Nord, která jsou zaměřena na zákazníky střední a nižší třídy. Po úspěšném uvedení smartphonů střední třídy jsme se nedávno dozvěděli o tom, že značka Nord by se mohla rozšířit do dalších segmentů, konkrétně bychom se v budoucnu měli dočkat bezdrátových sluchátek TWS. Nyní se ale zdá, že nepůjde jen o sluchátka, ale také o chytré hodinky.

Tato informace pochází ze spolehlivého zdroje – od tipaře Yogeshe Brara (prostřednictvím serveru 91Mobiles), který tvrdí, že OnePlus již tajně pracuje na chytrých hodinkách značky Nord. Není překvapující, že o těchto údajně připravovaných hodinkách toho není mnoho známo, každopádně Brar tvrdí, že jejich cena se bude pohybovat mezi 5 000 a 8 000 rupiemi (tedy asi 1 500 až 2 500 korunami). Pokud tomu tak bude, půjde o cenu, která je mnohem nižší než cena prvních chytrých hodinek společnosti OnePlus.

Únik dále spekuluje o tom, že chytré hodinky Nord se budou mimo jiné moci pochlubit funkcemi, mezi něž patří snímač srdečního tepu, SpO2 senzor, sledování spánku, počítání kroků, notifikace ze smartphonu či hudební aplikace. Prozatím ale nebylo nic oficiálně potvrzeno, je proto potřeba brát tyto údaje s rezervou.

Vzhledem k nízké ceně můžeme spekulovat také o tom, že nové chytré hodinky nepoběží na systému WearOS, ale na vlastním operačním systému pro chytré hodinky společnosti OnePlus. Jako velmi pravděpodobné se ale zdá to, že tyto chytré hodinky budou představeny spolu s modelem Nord 3 ve druhé polovině letošního roku.

Zdroj: pocketnow.com