Zdroj: tisková zpráva

OnePlus zve tento pátek na unikátní online koncert, který proběhne v iglú v Dánsku

Značka OnePlus je známá svým originálním přístupem k marketingu a práci s fanouškovskou komunitou. To potvrzuje i nyní prostřednictvím pozvánky na unikátní online koncert. Ten se uskuteční v Dánsku v prostředí velkého iglú a pro celý svět jej bude zaznamenávat padesát zařízení OnePlus. Vše poběží v živém interaktivním streamu tento pátek 4. 12. od 19:00 našeho času na všech sociálních kanálech OnePlus.

Hlavní hvězdou koncertu bude zpěvák a skladatel Mads Langer, který se stal známým díky hitu „You are Not Alone“. Dalšími hvězdami bude i padesát speciálně vytvořených telefonů, které budou akci snímat. S jejich pomocí chce značka OnePlus symbolicky i prakticky ukázat možnosti svých technologií při propojování lidí na celém světě. Koncert bude vysílán ve formátu 360°, který umožní volný rozhled po celém prostoru koncertního iglú. Pořadatelé tak chtějí navodit pocit, že jsou diváci na opravdovém koncertu.

„V těchto náročných dobách chceme být relevantním způsobem blízcí naší komunitě a jít nad rámec pouhé nabídky výrobků. Proto poskytneme našim fanouškům unikátní koncertní zážitek propojený s možnostmi našich technologií,“ uvedl Tuomas Lampen, vedoucí strategie OnePlus Europe. „Díky schopnostem zařízení OnePlus jsme nejen postavili skutečné iglú jako místo koncertu, ale také budeme moci nabídnout plynulý zážitek ze sledování v pohodlí domova.“

Prostřednictvím kanálů OnePlus Instagram je také možné účastnit se jedné speciální výzvy pro uživatele, do které bude vybráno 20 výherců z celé Evropy.

Zdroj: tisková zpráva

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.