Oppo F7 s pokročilým předním fotoaparátem prý dorazí ve variantě Youth a verzi se 128 GB ROM

Chystaný smartphone Oppo F7 s pokročilým předním fotoaparátem s rozlišením 25 MPx bude zřejmě dostupný ve variantě Youth a verzi se 128 GB ROM. Verzi Youth měl i loňský model Oppo F5. Novinka bude dalším zástupcem čínských telefonů s výřezem po vzoru iPhonu X, tahákem má ale být zejména zmíněný přední „selfie“ snímač.

https://img.gizchina.com/2018/03/oppo-f7-youth.jpgVerze Youth smartphonu Oppo F5 měla o něco méně výkonný hardware než standardní model a u telefonu Oppo F7 tomu – alespoň podle webu gizchina.com – nebude jinak. Web se odkazuje na údajný snímek modelu, na němž jsou uvedeny  tři varianty – F7, F7 Youth a také F7 128 GB. Pravost fotografie podporuje vyobrazení několika indických hráčů kriketu – společnost se totiž dříve vyjádřila, že launch doprovodí právě indičtí hráči kriketu.

Kromě výřezu smartphone nabídne úhlopříčku 6,2 palce a upravené Full HD rozlišení 2280×1080 (kvůli výřezu) a poměr stran 19:9, přičemž poměr plochy displeje k tělu má činit 89 %. Pravděpodobně poběží na čipu od MediaTeku a bude mít zřejmě 6 GB RAM a 64 GB ROM.

Hlavní předností však bude nepochybně právě přední fotoaparát a jeho funkce AI Beauty 2.0, díky níž se snímač dokáže od uživatele učit. Přesněji řečeno – sleduje úpravy, které uživatel provádí se svými snímky, a automaticky tyto efekty aplikuje na následující fotografie. Přední fotoaparát dostane i vylepšení v podobě funkce Real-time HDR nebo možnosti vytvářet AR nálepky a v neposlední řadě by měl disponovat funkcí detekce obličeje. Zadní fotoaparát má být duální s rozlišením 16 a 12 Mpx.

Smartphone by jinak měl být na první pohled kopií o něco většího modelu Oppo R15, který má být též uveden na scénu ještě v březnu (u novinky to má být konkrétně 26. března). Oba telefony budou k dostání jen v Indii a zatím není jasné, jestli se podívají i na jiné trhy.

 

Zdroj: gizchina.com, androidcentral.com

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.