Foto: se svolením Oppo

Oppo zveřejnilo oficiální fotografie vlajkové lodi Find X5 Pro

Společnost Oppo zveřejnila oficiální snímky svého nejnovějšího vlajkového telefonu, který bude součástí řady Find X5. Jde o fotografie černé a bílé verze smartphonu. Představení těchto telefonů se uskuteční 24. února.

O modelu Find X5 Pro jsme se již dříve dozvěděli poměrně hodně informací. Například partnerství se společností Hasselblad bylo odhaleno minulý měsíc. Oficiálně oznámeno pak bylo začátkem tohoto týdne. Partnerství se společností Hasselblad přitom navázalo na loňskou spolupráci mezi touto společností a podznačkou Oppo OnePlus.

Oppo tvrdí, že Find X5 Pro má „špičkový fotoaparát jako žádný jiný“ a „futuristický design vlajkové lodi“, který podtrhuje to, že záda telefonu jsou vyrobena ze speciálního keramického materiálu.

Kromě partnerství se společností Hasselblad můžeme na nezvykle tvarovaném modulu fotoaparátu číst také informaci „Powered by MariSilicon“, což je odkaz na MariSilicon X, nově vyvinutý procesor na zpracování obrazu. Společnost tvrdí, že díky němu dokáže překonat i největší výzvu v oblasti videozáznamu, kterou je noční nahrávání. Díky tomuto procesoru by se telefony Oppo měly v této oblasti vyrovnat iPhonům. Společnost Oppo zároveň v tiskové zprávě potvrdila, že Find X5 Pro bude vybaven nejnovějším procesorem Qualcomm Snapdragon 8 Gen 1.

Na další oficiální informace o ostatních specifikacích a funkcích telefonu si však budeme muset počkat až do jeho oficiálního představení a uvedení na trh, které se uskuteční 24. února.

Zdroj: theverge.com

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.