Foto: se svolením Blizzard Entertainment

Overwatch 2 je kvůli poklesu snímkové frekvence na PS5 v podstatě nehratelný

V úterý byla spuštěna osmá sezóna hry Overwatch 2, nyní se však objevily problémy. Někteří hráči si stěžují na potíže s výkonem, zejména co se týče snímkové frekvence na konzoli PlayStation 5. Na fórech samotného Blizzardu a na Redditu hráči naznačují, že na konzoli lagují dokonce i nabídky.

„Hraji na PS5 se 120 Hz monitorem a nastavením pro tento výkon, ale náhodně mi buď v soubojích, nebo při respawnutí, a dokonce i v menu, klesá počet snímků za sekundu na jednociferné až nízké dvojciferné číslo,“ napsal hráč vystupující pod přezdívkou Sartell. Jiní tvrdí, že Overwatch 2 je na PS5 momentálně nehratelný, přičemž snímková frekvence klesá pod 20 FPS. Zdá se, že na ostatních platformách uvedený problém není tak rozšířený.

V aktuálním seznamu problémů, který byl naposledy aktualizován v úterý, Blizzard uvádí, že prověřuje zprávy o problémech s výkonem pro některé platformy. Prozatím ale není jasné, kdy dojde k nápravě.

Problémy s výkonem jsou velmi nepříjemné, a to zejména vzhledem k tomu, že hra nabízí novou postavu Maunga, která je skvěle hratelná. Hráči na PS5 tak pravděpodobně budou muset počkat na opravu, než si budou moci nejnovějšího hrdinu pořádně vyzkoušet. Řešením by takém mohlo být stažení verze pro PS4.

Zdroj: engadget.com

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.