Petice hráčů Rocket League chce do hry Cybertruck od Tesly

Nedávno představený pick-up Cybertuck od Tesly se bezprostředně poté stal předmětem celé řady memů. Fanouškům hry Rocket League se však futuristicky vyhlížející vozidlo zalíbilo natolik, že sepsali internetovou petici, v níž žádají, aby se v ní objevilo jako DLC.

   „Náš velký a štědrý Elon Musk nás obdaroval revolučním vozem, jehož krása, výkon a elegance nemá obdoby. Nyní, moji hráčští kolegové, musíme bojovat za to, co je nepochybně určeno pro nás, protože – řekněme si to na rovinu – většina z nás si vozidlo nebude moci nikdy dovolit. Podepište prosím tuto petice a bojujte za to, aby se mu dostala do rukou. On to pro nás udělá. Udělá to kvůli memům. Udělá to, protože je to jedinečný Elon Musk,“ píše se v petici, kterou inicioval fanoušek jménem Nikki Luzader.

   Petice si dala za cíl nasbírat pět tisíc podpisů, což se již podařilo, a nyní je v běhu nový cíl: sedm a půl tisíc podpisů.

   Není bez zajímavosti, že Musk o vozidle prohlásil, že jeho design byl mimo jiné inspirován vozy jako Warthog z herní série Halo. I z tohoto důvodu by tedy mohl být jeho přidání do populárního fotbalu s autíčky nakloněn. 

   Cybertruck, který Musk představil před třemi týdny, se bude nabízet ve třech variantách, přičemž nejvyšší – s dojezdem téměř 800 km, zrychlením z 0–100 za méně než 3 sekundy a schopností unést až 6,5tunový náklad – bude stát 69 900 dolarů. Na silnice vyjede až koncem roku 2022, zatímco ostatní verze o rok dříve.

   

Zdroj: gamebyte.com

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.