Foto: se svolením Google

Pixelu 6 se dočkáme již brzy, potvrzení přineslo nové reklamní video

Již na začátku září společnost Google uvedla, že svůj následující vlajkový telefon představí již v nadcházejícím podzimním období. Nyní tuto zprávu potvrdila i nejnovější reklama (jež od 1. října běží v Japonsku) na Pixel 6, v níž se dokonce objevuje termín „Coming Soon“, tedy „již brzy“.

Jde o půlminutové video, které hned na začátku upozorňuje na to, jak jsou si v dnešní době všechny smartphony podobné. Nepřekvapivě právě Pixel 6 je zde prezentován jako zařízení, které se vymyká. Následuje záběr na dva hudební widgety, které slouží k ovládání hudby (jež se ale nepodobají aplikacím Google Keep ani Drive). Na jednom z nich tlačítko vlevo slouží k návratu zpět, zatímco tlačítko vpravo k přeskočení skladby. Dole je Pauza a nahoře název skladby/interpreta. Každopádně není jasné, k čemu bude sloužit prostřední tlačítko. Druhý widget má konvenčnější podobu.

Na konci krátkého klipu si můžeme všimnout třetího hudebního widgetu, který vypadá jako přepracovaný widget Now Playing. Ten nabízí pouze tlačítko pro spuštění přehrávání a jeho pozastavení a tlačítko „Líbí se mi“.

Ve videu však nejsou k vidění pouze hudební widgety, ale i widgety pro předpověď počasí, fotky, konverzaci či zobrazení hodin. Poslední jmenovaný přitom zobrazuje pomocí velmi jednoduché grafiky pouze název dne spolu s číslovkou dne a hodiny. Oproti současné aplikaci Hodiny od Googlu jde tedy o velkou změnu.

V rámci videa si také prohlédneme zadní stranu telefonu včetně fotoaparátu. Úplný konec klipu pak patří právě slovům „Coming Soon“, která hovoří o tom, že na nejnovější Pixel už nebudeme čekat dlouho. Nejčerstvější zvěsti mluví dokonce o tom, že by měl být představen již v polovině října a vydán ještě před koncem měsíce.

Zdroj: 9to5google.com

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.