Foto: se svolením Sony

PlayStation Plus Collection 9. května končí

Od září 2020 společnost Sony majitelům konzole PlayStation 5 s aktivním členstvím v programu PS Plus nabízí PlayStation Plus Collection. Tento balíček obsahuje některé z nejlepších her pro PlayStation 4, včetně Bloodborne, God of War, The Last of Us Remastered, Batman: Arkham Knight, Fallout 4 a Resident Evil 7: Biohazard. Od 9. května 2023 však PlayStation Plus Collection končí.

Pokud jste si proto ještě nevyzvedli některý z 19 titulů zahrnutých v balíčku, pospěšte si, máte na to čas právě do 9. května. Jakmile budou tyto hry přiřazeny k vašemu účtu, budete k nim mít přístup i nadále, dokud budete mít aktivní předplatné služby PlayStation Plus.

Sony uvedla, že místo PlayStation Plus Collection plánuje zaměřit své úsilí na rozšiřování knihovny her služby PS Plus a katalogu her, ke kterému mají majitelé PlayStationu přístup, pokud si předplatí službu PlayStation Plus Extra nebo Premium.

V této souvislosti a aby nalákala uživatele, společnost odhalila únorovou nabídku her pro službu PlayStation Plus. Tento měsíc jsou v nabídce hry Evil Dead: The Game, OlliOlliWorld, Destiny 2: Beyond Light a Mafia: The Definitive Edition. Všechny čtyři tituly si můžete stáhnout od 7. února a budou k dispozici až do 6. března.

Zdroj: engadget.com

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.