Foto: se svolením Sony

PlayStation uvedl na trh novou kolekci krytů pro PS5 Deep Earth

Nejjednodušší způsob, jak si vylepšit PlayStation 5, je koupit si nový kryt na konzoli. Pokud vás už nudí stávající design, možná přišel čas na změnu. Společnost totiž nyní chystá uvést na trh prémiovou kolekci – sadu tří nových designů v metalických barvách, kterou nazvala Deep Earth.

Společnost tyto tři barvy popisuje jako vulkanickou červenou, kobaltově modrou a stříbrnou a poněkud vznosně uvádí, že všechny tyto barvy čerpají „inspiraci z nádherných a výrazných odstínů, které se nacházejí v hlubinách planety Země“. Kovový povrch odlišuje nové barvy od ostatních krytů na konzole, které jsou k dispozici v síti PlayStation Direct. Pravděpodobně je to také důvod, proč stojí více – každý z nových krytů se bude prodávat za 59,99 dolarů, což je o 5 dolarů více, než kolik stojí předchozí kryty. V novém barevném provedení budou k dispozici také ovladače DualSense, které se budou prodávat za 74,99 dolarů.

Předobjednávky nových barev krytů budou spuštěny 4. října, přičemž jednotlivé odstíny budou uváděny na trh postupně: vulkanická červená a kobaltová modrá budou k dispozici 3. listopadu, stříbrná pak až 26. ledna příštího roku.

Zdroj: engadget.com

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.