Foto: se svolením MacRumors (Jon Prosser)

Plochý design hodinek Apple Watch by mohl patřit letošním Series 8

Hodinky Apple Watch patří mezi chytré hodinky, které si svoji oblibu získaly jak pro fitness, tak nezdravotní funkce. Společnost Apple je každý rok vylepšuje, z modelu s tlustým ciferníkem se tak postupem času vyvinuly v luxusní předmět, který se stal zdařilým módním doplňkem.

O chystaných hodinkách Apple Watch Series 8 od tohoto technologického giganta jsme poprvé slyšeli již před časem. Tento nejnovější model se prý (oproti svým předchůdcům) více zaměří na fitness funkce a zdravotní senzory – například monitor tělesné teploty.

A podle nejnovější zprávy by se tyto chystané hodinky měly pochlubit také designem s plochými hranami, který unikl již v loňském roce (proto jsme původně očekávali, že se jej dočkáme již u Series 7). Letošní řada hodinek by mohla zahrnovat také nový model SE a model pro extrémní sporty. Prozatím ale není jasné, zda se plochého designu dočkáme u některého z nich.

Jon Prosser ve svém nejnovějším videu Front Page Tech souhlasí s tweetem od uživatele ShrimpApplePro. Z tohoto tweetu se dozvíme, že existuje plochý přední skleněný displej pro Apple Watch. Prosser předpokládá, že to bude právě pro Apple Watch Series 8. Zároveň však upozorňuje, že jeho zdroje nepotvrzují specifika designu ani model/y, které se jím pochlubí.

Nicméně vzhledem k tomu, že se úniky plochých hodinek Apple Watch objevují již od loňského roku, lze předpokládat, že společnost tento design přinejmenším interně testuje. Každopádně to, zda se ho dočkáme ještě letos (nebo zda se ho vůbec dočkáme), je prozatím nejasné.

Zdroj: xda-developers.com

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.