Foto: se svolením Riot Games

Podívejte se na nový teaser druhé sezóny hry Arcane

Společnost Riot Games zveřejnila zbrusu nový teaser na očekávanou druhou sezónu hry Arcane, která by se měla na Netflixu objevit letos v listopadu. Hlavní děj Arcane se zaměřuje na vztah sester a zároveň rivalek Vi a Jinx, které se ocitly na opačných stranách v konfliktu mezi utopickým městem Piltover a utlačovaným podzemním městem Zaun. V novém traileru se objevuje člověk, který se stal vlkodlakem, Warwick, a také šílený chemik Singed, který vytvořil Shimmer, drogu, jež se objevuje v centru příběhu. Zdá se, že druhá sezóna přinese ještě více fantasy akce než první řada. Na teaser se můžete podívat na konci tohoto článku.

Kromě vydání nového teaseru učinilo vývojářské studio Arcane u příležitosti zahájení sezóny 2024 v League of Legends i řadu dalších oznámení a odhalení. Jedním nich je příchod Vanguardu do LoL ve snaze bojovat proti rostoucímu počtu botů ve hře a také v reakci na rušivé smurf účty (tedy nové účty vytvořené zkušenými hráči, kteří se chtějí dostat do zápasů proti hráčům s nižším rankem) a na nárůst skriptování.

Vanguard debutoval jako systém Riotu proti podvádění ve hře Valorant. Jeho implementace vzbudila kontroverze, jelikož dokáže získat přístup k jádru hráčova počítače. Každopádně Riot uvedl, že Vanguard mu umožní ukončovat živé zápasy a vracet hráčům LP, když zjistí, že hráli proti podvodníkům a botům.

Riot také provádí změny v systému hodnocení ve hře a v tom, jak vyhodnocuje dovednosti hráčů. Vývojář tvrdí, že se tím sníží počet zápasů mezi hráči s výrazně odlišnými hodnostmi, což by se pak projevilo v menším počtu podvodníků, kteří by mohli hry mnohem méně zpříjemnit.

Zdroj: engadget.com

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.