Foto: se svolením Sony

Podívejte se na nový trailer Horizon Forbidden West: Burning Shores

Ještě před datem vydání, které je naplánováno na 19. dubna, se společnosti Sony a Guerrilla Games podělily o nový trailer ke hře Horizon Forbidden West: Burning Shores. Těžištěm tohoto nového velkého DLC má být další kapitola ze života hrdinky Aloy. Trailer nabízí pohled na novou lokaci Burning Shores, sopečné souostroví (kde se mimo jiné nachází také ruiny Los Angeles), v rámci nějž se hráči mohou těšit na řadu nových postav i nepřátel.

V krátké ukázce si můžeme prohlédnout také souboj s bossem Metal Devil, který byl teasován již na konci oznamovacího traileru, který Sony a Guerrilla vydaly minulý rok. Tento souboj je jedním z důvodů, proč Horizon Forbidden West: Burning Shores nebude k dispozici na PlayStation 4, přestože si původní hru můžete zahrát na konzoli Sony poslední generace.

„Ruiny města LA a jeho okolí jsou velmi detailní a k dokonalé plynulosti vyžadují velký výpočetní výkon i rychlou streamovací technologii,“ uvedl minulý měsíc na blogu PlayStationu ředitel hry Horizon Forbidden West Mathijs de Jonge. Navíc dodal, že existuje konkrétní bojová scéna, která vyžaduje skutečně velmi mnoho paměti a výpočetního výkonu. Na mysli měl právě uvedený boj s bossem.

Zdroj: engadget.com

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.