Podívejte se na nový trailer System Shock 2: Enhanced Edition

Minulý týden představilo herní studio Nightdive několik prvních screenshotů z chystané reedice kultovní střílečky System Shock 2. Nyní studio zveřejnilo i zcela nový trailer.

Nicméně System Shock 2: Enhanced Edition nebude plnohodnotný remake jako je tomu v případě prvního System Shocku, na kterém studio Nightdive momentálně také pracuje. Nová edice System Shock 2 bude obsahovat pouze drobná grafická a výkonnostní vylepšení. I tak ale bude o co stát.

Společnost Nightdive uvedla, že by remake System Shocku 2 v budoucnu ráda udělala. Zdali se ale do projektu pustí rozhodne až to, jak dobře se bude prodávat remake prvního dílu.

“Hra System Shock 2: Enhanced Edition vznikla s cílem přenést původní kód System Shock 2 na engine KEX a poprvé jej zprovoznit na konzolích nové generace,” řekl Stephen Kick, generální ředitel společnosti Nightdive. “Společnost Nightdive také spolupracovala s komunitou okolo webu systemshock.org, a do hry se díky tomu podařilo integrovat všechny nejlepší mody a aktualizace. Všechny filmové scény, textury, postavy a modely zbraní byly aktualizovány.”

Stephen Kick také uvedl, že byl výrazně přepracován a vylepšen kooperativní multiplayer. Hra více hráčů byla původně do System Shocku 2 přidána až po uvedení hry na trh a nikdy nebyla zcela bezproblémová .

Zdroj: www.pcgamer.com