Foto: se svolením Kojima Productions

Podívejte se na trailer nové hororové hry OD od Hidea Kodžimy

Hideo Kojima na předávání cen Game Awards 2023 oficiálně představil svou připravovanou hru, o níž unikly první informace již v roce 2022. Filmové OD (dříve známé jako Overdose), které bylo dříve popsáno jako něco, „co ještě nikdo nezažil ani neviděl“, bude zahrnovat spolupráci s hororovým režisérem a komikem Jordanem Peelem.

Devadesátivteřinová upoutávka na OD obsahuje detailní záběry herců, kteří čtou dětské říkanky a další dialogy. V závěrečných momentech klipu zahlédnete v odrazu jejich očí otevírající se dveře (scéna je doplněna vrzavým zvukem, který děsivou atmosféru umocňuje). Ačkoli je dějová linka zatím tajemstvím, je jasné, že novinka spadá přímo do hororového žánru.

Titul vydá společnost Xbox Game Studios, která se do značné míry spoléhá na cloudovou technologii Microsoftu. Předchozí úniky naznačovaly, že hlavní hrdinku si zahraje herečka ze hry Death Stranding Margaret Qualley, ačkoli v traileru ji nenajdeme. V traileru ale vidíme další herce, mezi něž patří Sophia Lillis, Hunter Schafer či Udo Kier.

Níže se můžete podívat na trailer OD.

Zdroj: engadget.com

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.