pokemon.com

Pokémon slaví 25. výročí, na oslavu byl uspořádán virtuální koncert

Pokud patříte mezi skalní fanoušky Pokémonů, zpozorněte. U příležitosti 25. výročí kultovní franšízy Pokémon totiž v sobotu 27. února proběhne virtuální koncert populárního amerického rappera, který si říká Post Malone.

Post Malone již nyní zveřejnil jednu z písní, kterou v sobotu představí online (k poslechu na konci tohoto článku). Jde o jeho vlastní podání hitu z 90. let Only Wanna Be With You skupiny Hootie & the Blowfish. Nutno ale říci, že kombinace je to skutečně prapodivná. Je totiž otázkou, kolik se mezi lidmi najde fanoušků Pokémonů, rappera Post Malone a americké rockové skupiny Hootie & the Blowfish.

Nakonec to ale možná není až tak důležité a většině fanoušků Pokémonů bude stačit už to, že je vůbec nějaká oslava přichystána. Skvělou zprávou také je, že přímý přenos může sledovat kdokoli, bude totiž probíhat jak na Twitchi, tak i na YouTube.

Tím ale oslavy nekončí, již dnes (tedy v pátek 26. února) v 16 hodin našeho času totiž proběhne další oline akce Pokémon Presents, a to na kanále YouTube (Pokémon Company). Jediné, co prozatím s jistotou víme, je to, že událost bude trvat dvacet minut. O co ale konkrétně půjde, se prozatím můžeme jen dohadovat. S největší pravděpodobností se ale dočkáme nových informací o New Pokémon Snap na Switch. Možná se ale dozvíme něco i o novinkách v mobilním světě Pokémon Go či novém traileru MOBA Pokémon Unite. Pokud proto patříte mezi fanoušky Pokémonů, rozhodně si nesmíte následující události nechat ujít.

Zdroj: theverge.com

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.