Pokémon Sword and Shield vyjde 15. listopadu

Jen několik dní před startem E3 Nintendo oznámilo, že její nejnovější hra z univerza Pokémonů na konzoli Switch–  Pokémon Sword and Shield– vyjde 15. listopadu. Vypustilo také nový trailer, v němž ukázalo několik zajímavých novinek.

Jednou z nich jsou masivní stadiony pro epické bitvy nebo herní mechanika zvaná Dynamax, která umožňuje Pokémonům vyrůst do obřích rozměrů, což změní jejich pohyb a posílí jejich schopnosti. Je zde také multiplayerová komponenta, vlastně raidové bitvy, kdy se s jedním z takto transformovaných Pokémonů mohou utkat až čtyři hráči.

Kromě toho se v traileru objevují nikdy předtím nevidění tvorové, např. ovce jménem Wooloo, květina Gossifleur nebo obří černý pták Corviknight, kterého mohou hráči využít jako taxi pro přepravu z jednoho města do druhého. Ve hře se též objeví dvě legendární monstra Zaciana Zamazenta, jejichž design je inspirován ústředním motivem hry, tedy mečem a štítem.

Hru, která byla oznámena již v únoru, Nintendo propaguje jako první opravdové „pokémoní“ konzolové RPG. Odehrává se v oblasti zvané Galar, inspirované Velkou Británií, a kromě výše uvedeného slibuje i nádhernou 3D grafiku nebo trojlístek roztomilých startovních Pokémonů.

 

Zdroj: theverge.com

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.