Potvrzeno, Red Dead Redemption 2 míří na PC. Dorazí již v listopadu

To, o čem se v minulých měsících hojně spekulovalo, se stává skutečností. Megaúspěšná westernová akce Red Dead Redemption 2 míří na počítače a dorazí již velmi brzy – 5. listopadu. Nabídne navíc několik vylepšení.

   PC verze podle Rockstaru dostane grafická a technická vylepšení, nové lovecké mise (Bounty Hunting), zbrusu nové zbraně, nové úkryty gangů a další přídavky. Součástí hry bude i multiplayerová komponenta Red Dead Online.

   Kromě toho studio slibuje, že ti, kteří si hru předobjednají do 22. října prostřednictvím před pár týdny spuštěného Rockstar Games Launcheru (budou tak moci učinit od 9. října), dostanou jako bonus 50 zlatých cihliček do Red Dead Online, mapu pokladů, peníze navíc, válečného koně a sadu pro přežití do příběhového režimu plus dvě hry zdarma z následujícího výběru: Grand Theft Auto III, Grand Theft Auto: Vice City, Grand Theft Auto: San Andreas, Bully: Scholarship Edition. L.A. Noire: The Complete Edition a Max Payne 3: The Complete Edition.

   Hru si také bude možné předobjednat na platformách Epic Games Store, Humble Store, Greenman Gaming, Gamestop a dalších, a to od 23. října. Jako bonus předobjednatelé dostanou 25 zlatých cihliček do Red Dead Online. Bude též jedním z launchových titulů herní streamovací služby Google Stadia a o měsíc později, tedy v prosinci, bude dostupná i na Steamu.

   Red Dead Redemption 2 vyšel na PS4 a Xbox One téměř přesně před rokem a stal se ještě větším fenoménem než předchůdce. Za první víkend prodal přes 25 milionů kopií a vydělal 725 milionů dolarů, což je druhý neúspěšnější launch v historii zábavního průmyslu. 

Zdroj: rockstargames.com, wikipedia.org

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.