Praha bude příští týden hostit TechEd-DevCon největší IT konferenci v ČR

Park Hostivař, tedy především vybrané sály Multikina Premiere Cinemas budou od 13. do 16. 5. patřit odborníkům na informační technologie. Proběhne zde totiž již sedmnáctý ročník konference TechEd-DevCon zabývající se problémy současných informačních technologií.

Tématem jsou současné i budoucí trendy v IT stejně jako praktické ukázky řešení řady problémů. V minulosti se konference těšila velkému zájmu profesionálů i odborné veřejnosti a pořadatelé předpokládají, že se jim podaří kapacity celé akce naplnit i v letošním roce.

“Technologie se rychle mění, ale jedno zůstává stejné – IT odborníci bývají obvykle velmi vytížení, a pokud mají zůstat odborně na výši, musejí nemálo času investovat také do neustálého vzdělávání,“ říká výkonný ředitel Počítačové školy Gopas, která celou konferenci pořádá, Jan Dvořák. „Zhuštěná forma, ve které v rámci konference TechEd-DevCon získají přehled o aktuálních novinkách a trendech, ale i o možnostech jejich reálného uplatnění v praxi, jim proto velmi vyhovuje. Konference jim navíc umožní potkat se s kolegy i s přednášejícími odborníky a mluvit s nimi o problémech, které řeší. Letos program výrazněji akcentuje i oblast IT bezpečnosti a řadu témat určených pro IT manažery.“

Návštěvníci se mohou těšit například na novinky platformy Microsoft 2019, diskuzi o posunu IoT, nebo novinky z oblasti počítačové bezpečnosti, a to jak ze strany uživatelských nástrojů, tak „bílých hackerů“. Přednášet budou přední odborníci z ČR i zahraničí, účast přislíbili například Michal Altair Valášek, William Ischanoe nebo Ondřej Ševeček.

Zdroj: tisková zpráva

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.