Foto: Unsplash

Předplatitelé služby Amazon Luna nyní mohou kupovat hry od společnosti Ubisoft

Spolupráce společností Amazon Luna a Ubisoft byla nyní prohloubena vydáním nové funkce této cloudové herní služby, konkrétně možnost hry na této platformě nejen streamovat, ale i kupovat. Předplatitelé si nyní mohou zakoupit vybrané hry od Ubisoftu z portálu Luna. V nabídce je několik titulů Assassin’s Creed, hry Far Cry, Child of Light a Watch Dogs.

Zákazníci si budou moci v rámci Luny zakoupit jakoukoli hru, kterou budou chtít, a to pomocí svého účtu na Amazonu (pokud je jejich účet Ubisoft propojen). Amazon uvádí, že předplatitelé budou vlastnit licenci na zakoupenou hru a budou ji moci hrát buď na zařízeních podporujících službu Luna nebo na počítači, pokud si titul stáhnou pro offline hraní prostřednictvím Ubisoft Connect PC. Seznam zařízení podporujících tuto službu zahrnuje zařízení Fire TV, Chromebooky a telefony.

Všechny tituly, které si uživatel zakoupí, se objeví v jeho knihovně Amazon Luna a všechny jeho herní nákupy se synchronizují s jeho účtem Ubisoft bez ohledu na to, kde za ně zaplatí. Samozřejmě uživatelé budou moci hry na Luně streamovat pouze po dobu, kdy jsou předplatiteli nebo členy služby Prime, ale i když přestanou za službu platit, o přístup k těmto titulům zcela nepřijdou.

Zdá se, že Amazon Luna se inspirovala u služby Google Stadia, která byla jedinou cloudovou herní platformou, která umožňovala uživatelům kupovat hry. Amazon prozatím bohužel neuvedl, zda má v plánu rozšířit nákup her a prodávat tituly i od jiných vývojářů.

Zdroj: engadget.com

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.