Foto: se svolením Microsoft

Předplatné Ubisoft+ konečně dorazilo na Xbox

Více než po roce čekání dorazila prémiová předplatitelská služba Ubisoftu konečně na konzole Xbox. Ubisoft+ nabízí hráčům okamžitý přístup k velké části knihovny, v níž nechybí ani velké hity jako Far Cry 6, Assassin’s Creed Valhalla nebo Immortals Fenyx Rising. Ubisoft navíc tvrdí, že předplatitelé budou mít k novým verzím do budoucna přístup již od prvního dne. Kompletní seznam herních titulů si můžete prohlédnout zde.

Ubisoft+ nabízí několik úrovní a majitelům konzole Xbox zpřístupňuje prémiovou možnost nazvanou Ubisoft+ Multi Access. Pokud si ji předplatíte, budete moci hrát na jakékoli platformě, která je podporována. Uživatelé mohou například přecházet mezi Xboxem a PC, aniž by přišli o uložené pozice. Služba je k dispozici také pro Amazon Luna, bohužel konzole PlayStation zatím podporovány nejsou, přestože do budoucna podporu získají. Pokud vlastníte konzoli od Sony, můžete se zaregistrovat do základní verze služby nazvané Ubisoft+ Classics.

Služba Ubisoft+ Multi Access nabízí více než jen základní verze her. Získáte přístup ke všem dostupným DLC a různým herním výhodám. Obdržíte také desetiprocentní slevu na jakékoli herní nákupy.

Služba zatím není dostupná celosvětově, ale v současné době je přístupná v téměř 100 zemích včetně České republiky. Předplatné stojí 439 korun měsíčně a automaticky se obnovuje, dokud není zrušeno.

Zdroj: engadget.com

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.