Zdroj: cyberpunk.net

Prezentace Night City Wire přinesla nový trailer ze hry Cyberpunk 2077 i detaily o vyšetřování ve virtuální realitě

Včerejší večer patřil fanouškům her studia CD Projekt a zvláště pak těm, kteří se těší na Cyberpunk 2077. Její autoři si totiž připravili první epizodu seriálu Night City Wire, který je věnovaný prezentaci různých aspektů hry a jejího světa.

Vše začalo představením nového traileru, jenž představuje úvod do hry samotné. V prvních misích se bude hlavní hrdina spolu se svým parťákem snažit získat speciální čip. V krátkém videu je prezentována krásná grafika ve dne i v noci a dojde také k naznačení několika dějových zvratů. V závěru pak nemůže chybět postava vytvořená podle Keanu Reevese, jenž se po loňské E3 stal jednou z herních ikon.

Asi nejzajímavější částí prezentace se pak stalo představení detektivního režimu Braindance. V něm se hlavní postava za pomoci virtuální reality podívá na místa různých událostí (v tomto případě přepadení) a celé je znovu prožije. Následuje pak detailní rozbor událostí s možností pomalého zpětného přehrávání a změn úhlů kamery. To pomůže při hledání stop, indicií a důkazů, jež mohou okolnosti či následky lépe objasnit.

Zatímco Geralt mohl využít v posledním díle Zaklínače své smysly, zde autoři ze studia CD Projekt zvolili kreativnější řešení, které připomíná například pátrání ve hře Detroit Become Human. Výhodou tohoto řešení je možnost prožít situaci očima jiné postavy, což by mohlo vyprávění příběhu obohatit a přispět k nečernobílému pohledu na události i celý svět.

Během videa došlo také na představení anime seriálu Cyberpunk Edgerunners, jenž by se v roce 2022 měl objevit na Netflixu. Svět Cyberpunku tak bude rozšířen i mimo herní realitu a je pravděpodobné, že v něm studio CD Projekt bude chtít i po vydání hry ještě chvíli zůstat.

Zdroj: youtube.com

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.