Foto: se svolením Fitbit

Problémy se synchronizací fitness náramku Fitbit Charge 5 byly vyřešeny

Včera (v úterý 16. srpna) postihl zařízení Fitbit Charge 5 rozsáhlý výpadek. Řada majitelů tohoto modelu sdílela rozhořčení na Twitteru a Redditu – fitness náramek nebylo možné synchronizovat. O to nepříjemnější situace byla, že šlo o další z řady potíží letošního léta (problémy se synchronizací následovaly po pomalém stahování hodinek Ionic či nepřesnostech grafu zobrazujícího hodnoty kyslíku v krvi).

Náramek Charge 5 nebylo možné synchronizovat jak v systému Android, tak v systému iOS. Běžná řešení přitom nebyla účinná. Problémy trvaly téměř celý den a až kolem 16:45 hodin našeho času se uživatelé dočkali opravy. „Děkujeme za trpělivost, zařízení Charge 5 by se měla synchronizovat jako obvykle. Pokud jste měli se synchronizací zařízení potíže, zkuste to nyní znovu,“ uvedla společnost Fitbit na Twitteru.

Podle Downdetectoru se zdá, že uživatelé si na výpadky náramku stěžovali od pozdního pondělního večera, přičemž v úterý ráno kolem 6:00 našeho času hlášení nabrala na intenzitě. Přestože se valná většina hlášení týkala zařízení Charge 5, několik uživatelů si stěžovalo na problémy se synchronizací i s jinými zařízeními. Společnost Fitbit na jednotlivé stížnosti zareagovala a uvedla, že problémy řeší.

Pro společnost Fitbit jde o jednu z řady nepříjemností, které přicházejí v době, kdy se připravuje na náročný podzim. V poslední době jsme se dočkali několika úniků týkajících se chytrých hodinek Sense 2 a Versa 4. Očekává se také, že Fitbit se bude do velké míry podílet na uvedení hodinek Pixel Watch. Ačkoli společnost Google neprozradila příliš mnoho specifikací nebo podrobností o těchto hodinkách, na letošním Google I/O zdůraznila chystanou integraci Fitbitu jako jeden z klíčových prodejních bodů hodinek.

Zdroj: theverge.com

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.