Foto: se svolením 91Mobiles / Evan Blass

Prohlédněte si nové telefony Galaxy Z Flip 4 a Z Fold 4 na uniklých fotografiích

Společnost Samsung loni slíbila, že skládací telefony se stanou mainstreamem, a pravdou je, že tento typ telefonů vyhledává stále více uživatelů. Není proto divu, že se Samsung již brzy chystá představit další skládací telefony, jejichž (pravděpodobně) marketingové fotografie unikly prostřednictvím Evana Blasse. Na webu 91Mobiles zveřejnil snímky telefonů Galaxy Z Flip 4 a Z Fold 4 v různých barvách a z různých úhlů.

Podle těchto fotografií bude Z Flip 4 k dispozici ve fialové, modré, černé a zlaté barvě. Zatímco Z Fold 4 se bude prodávat v černé, tmavě šedé a béžové barvě. Co se týče designu, vypadají v podstatě totožně jako současná generace skládacích zařízení. Drobnější rozdíly mezi nimi pravděpodobně zjistíme až poté, co Samsung zařízení oficiálně uvede na trh.

Jak poznamenává server The Verge, ze snímků není zcela jasně patrné, zda má Fold 4 selfie kameru pod displejem, nebo nikoli, či zda konečně nabídne slot pro pero S Pen. Právě o této funkcionalitě se totiž u tohoto modelu hodně spekulovalo, nicméně nejnovější zprávy poukazovaly na to, že se slotu ani u tohoto modelu nakonec dočkat nemusíme.

Vše se však již brzy dozvíme, a to po uvedení zařízení na trh. Nebudeme přitom muset čekat dlouho – další akce Unpacked se má konat již 10. srpna. Všechny fotografie najdete zde.

Zdroj: engadget.com

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.