První návštěvníci Huawei Experience Store získají  smartphony za bezkonkurenční ceny

V sobotu v 11:00 se v pražském Centru Chodov otevře nejnovější zážitková prodejna společnosti Huawei. Kromě unikátního konceptu prodejny a zábavného programu pro dospělé i děti získají první návštěvníci významné slevy na vybrané modely smartphonů Huawei.

Na více než 200 metrech čtverečních bude pro návštěvníky připraven jedinečný prostor zajímavý svým designem i pojetím. Stěžejním bodem přímo v centru místa bude relax zóna s rozsáhlou stěnou s LED obrazovkami a dobíjejícími stanicemi. Zde se také budou konat pro zákazníky různé užitečné workshopy.

První den se návštěvníci mohou těšit na fotostudio, kde si budou moci pořídit dokonalou portrétní fotografii a využít při tom služby stylistky. Pro děti bude připraveno malování na obličej a následné fotografování. Snímky bude možné si na místě vytisknout a odnést s sebou.

Největším lákadlem pro zájemce o nové smartphony Huawei však bude možnost pořídit si vybrané modely za téměř o polovinu nižší ceny. Nabídka je limitovaní maximálním počtem telefonů a každý zákazník si bude moci koupit jen jeden kus.

Nabízet se konkrétně bude špičkový fotomobil P20 Pro, a to za cenu 9 999 Kč (běžně se prodává za téměř 17 tisíc korun), bestseller střední třídy Huawei Nova 3 vyjde 4 999 korun,

(standardní cenovka je 8 999 Kč) a model Nova 3i bude možné si koupit za 3 999 Kč a ušetřit tak 3 tisíce korun. P20 Pro bude dostupný v počtu 30 kusů, Nova 3 120 kusů a Novu 3i si odnese 60 zájemců.

Prvních 150 zákazníků, kteří nakoupí zboží v hodnotě přesahující 9 999 Kč, získá unikátní VIP kartu Huawei, která jim přinese zajímavé výhody. Každý VIP člen obdrží 10% slevu na nezáruční opravy, 15% slevu na veškeré příslušenství a v případě reklamace se reklamační doba zkracuje na pouhých 5 dnů. V případě přesáhnutí termínu získává zákazník okamžitě nové zařízení.

V prodejně bude dostupný kompletní sortiment produktů Huawei určených pro Českou republiku. K zakoupení bude vše od smartphonů, přes nejnovější notebooky až po doplňkové komponenty, jako např. sluchátka. Většina produktů bude vystavena, aby si je návštěvníci mohli sami otestovat.

Součástí prodejny bude i servis včetně vlastního zázemí, díky čemuž budou některé opravy zajištěné do jedné hodiny od přinesení přístroje. Servis poskytne záruční i pozáruční opravy, technické poradenství a konzultace.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.