Zdroj: washingtonpost.com

První rozšíření Pokémonů Sword and Shield: The Isle of Armor vyjde už 17. června

Příznivci nehynoucí klasiky mezi videohrami Pokémon se mohou těšit na vydání prvního z celkem dvou chystaných rozšíření loňských Pokémonů Sword and Shield. Podle oficiálního vyjádření vývojářského studia Game Freak se novinka bude jmenovat The Isle of Armor a vyjde již 17. června. Na druhé chystané rozšíření s názvem The Crown Tundra se hráči mohou těšit pravděpodobně letos na podzim.

Pokud už jste proto Pokémon Sword and Shield na konzoli Nintendo Switch dohráli, novinka vás může zase vrátit do hry. V The Isle of Armor na hráče čeká nová stejnojmenná oblast, která se stane součástí regionu Galar. Ale na rozdíl od prostředí ve zmiňovaném regionu, půjde o velký ostrov s krásnou přírodou. Trenéry Pokémonů tak čekají výpravy do hustého hvozdu, temných jeskynní, obtížná cesta přes rozlehlé písečné pláže nebo zrádná rašeliniště a bažiny.

Kromě podařených exteriérů nabídne rozšíření samozřejmě také řadu známých i méně známých Pokémonů a jejich nová vývojová stádia. Ostrov The Isle of Armor tak nabídne Gigantamax finální verze těchto oblíbených Pokémonů: travního Rillabooma, ohnivého Cinderacea a vodního Inteleona. Svoji Gigantamax verzi dostanou také Pokémoni travní a jedovatý Venusaur (poslední stádium Bulbasaura) a vodní Blastoise (finální stádium Squirtla). Připojí se tak k Charizardovi, který se již objevil v původní verzi Sword and Shield.

V novém traileru (níže) se můžete podívat na něco málo z obsahu, který na hráče v novém rozšíření The Isle of Armor čeká.

Zdroj: theverge.com

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.