Foto: se svolením Nothing

První smartphone společnosti Nothing bude představen již za měsíc

Za měsíc se pravděpodobně konečně seznámíme s prvním telefonem společnosti Nothing. Společnost oznámila, že své druhé zařízení v řadě, telefon Nothing Phone (1), představí již 12. července. 

Je to náš první smartphone a náš nejdůležitější produkt, uvedla společnost Nothing. Skutečný začátek cesty společnosti Nothing. Udělat z technologií opět zábavu. Pozvánka k tomu, abychom se odnaučili všemu, co nás průmysl naučil.

Společnost Nothing založil spoluzakladatel OnePlus Carl Pei, který odešel ze své původní společnosti ještě před jejím sloučením se společností Oppo. Vzhledem k Peiově minulosti není představení nového telefonu zrovna překvapením. Nicméně teprve nedávno, když se objevily zprávy, že Pei předváděl smartphone důležitým lidem v oboru na letošním Mobile World Congress, stala se myšlenka, že Nothing uvede na trh vlastní telefon, něčím reálným.

Společnost Nothing nakonec potvrdila, že v létě představí smartphone, který bude poháněn čipovou sadou Qualcomm Snapdragon. Poběží na Nothing OS, upravené verzi Androidu, která podle společnosti zachycuje nejlepší vlastnosti operačního systému a destiluje ho jen na to nejnutnější. Rozhraní platformy bude obsahovat na míru ušité fonty, barvy, designové prvky a zvuky.

Nothing Phone (1) bude představen veřejnosti na akci Nothing – Return to Instinct [Nothing – Návrat k instinktu] v Londýně. Živý přenos z události bude odvysílán na webových stránkách společnosti. Ke sledování online přenosu se můžete přihlásit přímo zde.

Zdroj: engadget.com, twitter.com

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.