Foto: se svolením Netflix

První trailer k hranému seriálu Avatar: Poslední vládce větru od Netflixu je venku

Pět let připravovaný hraný remake Avatar: Poslední vládce větru od Netflixu je zase o kus blíž tomu, aby se objevil na obrazovkách. Netflix zveřejnil nový minutu a půl dlouhý teaser, který poprvé představuje herecké obsazení a klíčové scény. Navíc bylo konečně zveřejněno i datum premiéry, a to 22. února 2024.

Na červnové akci Netflix zveřejnil pouze rychlý 37vteřinový teaser, který ukazoval symboly čtyř národů (Vodní kmeny, Zemní království, Ohnivý národ a Vzdušní nomádi), a informaci, že seriál vyjde v roce 2024. Herci tehdy hovořili o nezapomenutelných zážitcích z natáčení filmu Avatar: Poslední vládce větru. Patří mezi ně Gordon Cormier jako Aang, Kiawentiio jako Katara, Daniel Dae Kim jako Pán ohně Ozai a Ian Ousley jako Sokka.

Navzdory hlubšímu pohledu do připravovaného seriálu stále zůstávají otázky, a to zejména ohledně srovnání s originálem. Již v roce 2020 projekt opustili spolutvůrci původního seriálu Avatar: Poslední vládce větru Michael DiMartino a Bryan Konietzko. „Uvědomil jsem si, že nemohu kontrolovat tvůrčí směřování seriálu, ale mohu kontrolovat, jak budu reagovat,“ řekl tehdy DiMartino. „Proto jsem se rozhodl projekt opustit. Bylo to nejtěžší profesní rozhodnutí, jaké jsem kdy musel udělat, a rozhodně jsem ho nebral na lehkou váhu, ale bylo to nezbytné pro mé štěstí a tvůrčí integritu.“ Dodal také, že seriál měl potenciál, ale neshodoval by se s jeho vizí.

Zdroj: engadget.com

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.