První údajné rendery telefonu Oppo F11 Pro odhalují tenké tělo, duální fotoaparát nebo gradientní barvu

Unikly první údajné rendery smartphonu Oppo F11 Pro – odhalují tenké tělo s jediným rámečkem dole, vertikálně posazený duální fotoaparát a pod ním umístěnou čtečku otisků prstů. Zadní strana je vyvedena v atraktivní gradientní (modro-černo-fialové) barvě.

Společně s rendery unikly i některé údajné specifikace novinky – podle nich ji pohání čipset střední třídy Helio P70 od MediaTeku, který doplňuje 6 GB RAM a 128 GB vnitřní paměti. Primární fotoaparát prý disponuje rozlišením 48 MPx, rozlišení druhého není v tuto chvíli známo. Přední kamerka by měla být vysunovací a mít rozlišení 32 MPx.

Podle spekulací z konce loňského roku dostal smartphone do vínku displej s úhlopříčkou 6,4 nebo 6,5 palců a rozlišením Full HD+, stupeň odolnosti IP68 nebo ochranné sklo Gorilla Glass v nejnovější verzi 6. Softwarově prý poběží na Androidu 9.0, baterie by měla mít kapacitu 4500 mAh a podporovat technologii rychlého nabíjení VOOC Flash Charge.

Telefon prý bude uveden na scénu první březnový týden a měl by být určený zatím jen pro indický trh. Jeho cena prý nepřesáhne 25 tisíc rupií (v přepočtu zhruba 8 tisíc korun).

 

Zdroj: mysmartprice.com, thinkgsm.com

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.